Często zadawane pytania

Czy muszę mieć konto, aby subskrybować?

Nie, możesz również złożyć zamówienie jako gość. Jeśli jednak masz u nas konto, zyskasz więcej korzyści:

l Szybki proces płatności

l Łatwo przeglądaj status i historię zamówienia

l Otrzymuj aktualne informacje o naszej nowej wersji i ofertach specjalnych

2. Jak bezpieczne jest moje zamówienie online?

Gdy używasz karty kredytowej do zakupów online, wszystkie informacje zostaną wprowadzone na stronie internetowej chronionej protokołem SSL. Następnie Twoje informacje zostaną zaszyfrowane w formacie SSL i przesłane bezpośrednio do sieci naszego dostawcy kart kredytowych, gdzie Twoja karta i transakcje są autoryzowane i zatwierdzane. Dane Twojej karty kredytowej nie są przechowywane na naszym serwerze.

3.Czy istnieje kurs wymiany?

Wszystkie nasze transakcje przeprowadzane są w złotych polskich. Jeśli Twoja karta kredytowa używa innych walut, całkowita kwota zamówienia zostanie obliczona po dziennym kursie wymiany z dnia, w którym wystawca karty przetwarza transakcję.

4.Jak ustawić adres dostawy?

Ponieważ nasza strona internetowa i usługi używają języka angielskiego, wszystkie wprowadzane informacje (w tym znaki interpunkcyjne) muszą być w języku angielskim. Jeśli niektóre litery w Twoim adresie zawierają litery w językach innych niż angielski, zalecamy użycie poprawnych liter angielskich.

5. Czy po złożeniu zamówienia mogę zmienić adres dostawy?

Należy pamiętać, że po przetworzeniu lub wysłaniu zamówienia adres dostawy nie może zostać zmieniony. Zaktualizuj swój adres dostawy, podając adres domowy zamiast adresu firmy, ponieważ nie wiemy, jak długo urząd celny zatrzyma przesyłkę.

6. Jak długo trwa transport? Jak śledzić moją paczkę?

Czas dostawy zależy od wybranej opcji dostawy. Po wysłaniu zamówienia wyślemy Ci numer śledzenia i stronę internetową. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez organy celne w Twoim kraju / regionie.

7. Co mam zrobić, jeśli w moim zamówieniu brakuje produktów?

Jeśli nadal czegoś brakuje, natychmiast skontaktuj się z info @marsisi.com